• Pokračujeme v dištančnom vzdelávaní

• Na základe rozhodnutia vlády, od 18.01.2021 pokračuje dištančné vzdelávanie. MŠ a ZŠ 1. stupeň bude otvorená len pre deti z kritickej infraštruktúry a deti rodičov, ktorí obaja pracujú a nemôžu vykonávať svoju prácu z domu. Prosím o nahlásenie týchto detí na mail: zskuchyna@gmail.com do 14.01. 22,00 hod. Tie deti, ktoré už tento týždeň navštevovali zariadenia sa nemusia prihlasovať.

• Návrat detí do škôl 2021

• Návrat detí do škôl

Od 11. januára budú všetky školy pokračovať dištančným spôsobom výučby. Otvorené budú len materské školy pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti oboch rodičov, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.

Preto prosím rodičov, aby na mailovú stránku školy zskuchyna@gmail.com nahlasovali takéto deti MŠ a 1. stupňa ZŠ. Do mailu poprosím zadať meno, trieda a zamestnanie rodičov. Z organizačných dôvodov poprosím nahlásiť tieto deti do 6.1.2021 do 22,00 hod. Ďakujem!